XXII Turniej Wiedzy Ekologicznej

🎉 🎉🎉 Gratulacje 🎉🎉🎉

I miejsce w Turnieju Wiedzy Ekologicznej w Łasku   🥇 🏆 🤩

Uczennice Szkoły Podstawowej w składzie:

VANESSA DENUSZEK- klasa VI

SARA DENUSZEK – klasa VII

OLIWIA TASAK – klasa VIII,

 

25.04.2014r. reprezentowały naszą Szkołę w

 XXII Turnieju Wiedzy Ekologicznej w SOSzW w Łasku.

       W Turnieju wzięło udział 7  drużyn, a pozostali uczestnicy pochodzili ze szkół ze Zduńskiej Woli, Łasku SOSzW oraz SP nr 1, Sieradza, Łęczycy i Widawy.  Konkurs składał się z dwóch części. W etapie teoretycznym poszczególne drużyny rozwiązywały 13 zadań z szeroko pojętej wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Część praktyczna obejmowała zadanie polegające na wykonaniu szklarni z plastikowej butelki, a następnie na posadzeniu w niej sadzonki truskawki oraz na namalowaniu  farbami jednego wielkiego plakatu ekologicznego. Prace Uczniów oceniała Komisja nauczycieli biologii, na czele z Dyrektorem Szkoły organizującej Turniej.  Nasze zdolne  uczennice zajęły czołowe miejsce na podium 🏆🥇🎉  i otrzymały dyplom,  nagrodę rzeczową dla Szkoły oraz nagrody indywidualne.

Składamy dziewczynom serdeczne GRATULACJE🤝I PODZIĘKOWANIA 💝 za motywację do nauki, włożony wysiłek      i pracę nad dobrym przygotowaniem się do Turnieju oraz wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie Szkoły 💐💝💐💝💐💝.

Do Turnieju przygotowała uczniów pani Barbara Michalak- nauczyciel biologii i przyrody.

Do zobaczenia za rok 😃

(tekst: p. B. Michalak)

GALERIA ZDJĘĆ ” XXII Turniej Wiedzy Ekologicznej” >>>

XXII Turniej Wiedzy Ekologicznej
Przewiń do góry
Skip to content