Pracownicy

  • DYREKTOR: p. Magdalena Biskupska
  • WICEDYREKTOR: p. Małgorzata Rabiai
  • KIEROWNIK PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU: p. Ewa Gałązka
  • PSYCHOLOG: p. Dorota Jęch
  • PEDAGOG: p. Iwona Szynka
  • LOGOPEDIA: p. Ewelina Jench-Ciemnoczołowska, p. Wioletta Kazur, p. Gabriela Szewczyk
  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (zespół wychowawczy) – p. Agnieszka Klemżyńska 

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (zespół wychowawczy) – p. Zofia Spławska

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. III a) – p. Agnieszka Zabrocka

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. III b) – p. Magdalena Młynarczyk

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. IV) – p. Joanna Janicz

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl.  V) – p. Agnieszka Senderecka

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. VI a) – p. Gabriela Szewczyk
  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. VI b – VII) – p. Monika Brzezińska

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. VII/VIII) – p. Sylwia Jędruszczak

  • KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. VIII) – p. Małgorzata Rabiai

  • KLASA I-II – p. Agnieszka Zacharko
  • KLASA III – p. Joanna Duniec
  • KLASA IV – V – VI – p. Iwona Gajda
  • KLASA VII – VIII – p. Ewa Gałązka
  • KLASA II PdP – p. Barbara Michalak
  • KLASA III PdP – p. Monika Kolczarek
  • KLASA III PdP – p. Agnieszka Antczak
  • KLASA I – p. Stanisław Kwiatkowski
  • KLASA II – p. Katarzyna Chmurska
  • KLASA III – p. Maciej Biskupski
  • p. Agnieszka Chrzanowska
  • p. Izabela Radwańska
  • p. Dorota Goszczyńska
  • p. Agnieszka Adamska

  • p. Barbara Augustyniak-Lauks

  • p. Mariusz Bałaziński

  • p. Beata Cieślak

  • p. Wioletta Górajek
  • p. Tomasz Karpecki

  • p. Krzysztof Kucner

  • p. Anna Kurkowska
  • p. Ewa Łuszcz

  • p. Aleksandra Majda 
  • p. Renata Nowacka

  • p. Andrzej Nowicki

  • p. Joanna Szałecka

  • p. Dariusz Wieczorek
  • p. Ewa Wysota

  • p. Tomasz Gajda

  • p. Jadwiga Kałużka

  • p. Barbara Midzierska

  • p. Bogusława Sauter

  • p. Ilona Serwa
  • p. Renata Sewiło

  • p. Magdalena Siewiera-Malarczyk

  • p. Małgorzata Szczupak

  • p. Marzena Wlazło

  • p. Joanna Włodarczyk

Przewiń do góry
Skip to content