Konkurs matematyczno-przyrodniczy

W dniu 22 kwietnia 2024r., w szkolnej świetlicy, odbył się szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy na dwóch poziomach: podstawowym i branżowym. Wzięło w nim udział 12 uczniów szkoły podstawowej z klas: IV, V, VI, VII, VIII oraz 13 uczniów ze szkoły branżowej.

Uczniowie w ciągu godziny zegarowej rozwiązywali przygotowane przez nauczycieli zadania w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, a dotyczących m.in. rachowania, logicznego myślenia, wyobraźni, spostrzegawczości, umiejętności zastosowania wiedzy w sytuacjach zadaniowych itp.

Komisja konkursowa w składzie p. M. Biskupski, p. B. Cieślak, p. E. Gałązka nadzorowała przebieg konkursu.

Każdy uczeń po oddaniu pracy otrzymał słodycze oraz zestaw upominkowy, przygotowany przez p. M.Biskupskiego (długopis, kalendarz, smycz). Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cząstkowe oceny bdb z matematyki.

Komisja konkursowa wyłoniła dwóch zwycięzców: Igora Kozłowskiego z kl. VII, który uzyskał wynik 78% oraz Ewę Grala z kl. I szkoły branżowej, która zdobyła 50% możliwych do zdobycia punktów.

Uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe na zakończenie roku szkolnego.

 

GALERIA ZDJĘĆ: „Konkurs matematyczno – przyrodniczy” >>>

Konkurs matematyczno-przyrodniczy
Przewiń do góry
Skip to content